Ubytování ve Francii, Salles d'Aude (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Les Hauts de Grimmal'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Hauts de Grimmal, Salles d'Aude
★★

Francie, Hérault-Aude, Salles d'Aude

Francie, Hérault-Aude, Salles d'Aude
Číslo objektu: FR6738.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6738_100_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.237,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 90 m2. Salón 25 m2. Obývací pokoj/jídelna 30 m2 s TV-satelit. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (100 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/WC. Terasa 10 m2. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rodinný dům 'Les Hauts de Grimmal'. Ve čtvrti Les Hauts de Grimal, 1 km od centra, 10 km od moře. K dispozici pouze pro Vás: přírodní zahrada 400 m2 (oplocená). Terasa, zahradní nábytek, gril, parkovací místo u domu. Obchod 1 km, potraviny 1 km, supermarket 2 km, restaurace 2 km, písečná pláž 10 km, koupaliště 2 km. Tenis 250 m. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Salles d'Aude:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá, útulná vesnice s 2'200 obyvatel, v pěkném prostředí, 14 km severo-východně od Narbonne, 90 km od Montpellier, 20 km od Béziers. Festivaly v červenci a srpnu. Pozoruhodnosti: kamenné místo k praní, radniční zvonice se 24 hod. ukazatelem, zámek Pech-Celeyran a jeho 96 ha vinice (Appellation La Clape, AOC Coteaux du Languedoc).
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, 10 km od obce. Bazén vyhřívaný, 3 km. Turistické cesty. Zábavní park 'Luna Park ? Gruissan' 22 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Udělejte si radost a vyberte si dovolenou vašich snů:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.8.2018 16:54
Mapa stránek ...