Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer Indigo' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 53 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, jihozápadní orientace, velká terasa 19 m2, jihovýc ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer Indigo, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_840_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 53 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio a CD. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon, na terasu. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 80 cm). Vstup na terasu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 6 m2, jihozápadní orientace, velká terasa 19 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), lehátka (2x). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování, garáž u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 04:59
Mapa stránek ...