Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer Indigo' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 43 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer Indigo, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_840_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 43 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na terasu. Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička) s podávací okénko. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 9 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). Výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Malý uzavřený dvůr, 4 m2, dosažitelný kuchyní.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:03
Mapa stránek ...