Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer Indigo' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). E-topení. Terasa 21 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) po ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer Indigo, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_840_14/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). E-topení. Terasa 21 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Z kuchyně dosažitelný malý uzavřený dvůr, 4 m2.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 16:01
Mapa stránek ...