Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mer Indigo' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Přístup k domu ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mer Indigo, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_840_12/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 42 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka). WC zvlášť. Ve spodním patře: 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. E-topení. Balkon 7 m2, jižní orientace. Zahradní nábytek. Panoramatický výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. TV jen FR. Přístup k domu 16 schody dolů.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 17.8.2018 03:23
Mapa stránek ...