Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sentolines' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa 12 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace terasa 16 m2, severozápadní orientace, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (p ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sentolines, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_720_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 38 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka) s podávací okénko. WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Koupelna/WC. Terasa 12 m2 částéčně krytá, jihovýchodní orientace terasa 16 m2, severozápadní orientace, malé zahradní sezení. Zahradní nábytek, odkládací místnost. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.12.2018 03:25
Mapa stránek ...