Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Santa Marina' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 28 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 170 - 220 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wire ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Santa Marina, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_650_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 28 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Účelné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. V horním patře: galerie, výška stropu 170 - 220 cm s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm, v délce 190 cm), TV (plochá obrazovka). Jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. Pěkný výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.11.2018 07:47
Mapa stránek ...