Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Santa Marina' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) galerie 10 m2 se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 20 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Santa Marina, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_650_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový řadový dům 32 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) galerie 10 m2 se střešní okno s 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 20 m2, severovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:13
Mapa stránek ...