Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Vicente' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Malý balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Vicente, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_515_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 50 m2 v 1. patře. Jednoduché zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV. Vstup na balkon. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. Topení. Malý balkon, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. Postranní výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:26
Mapa stránek ...