Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Garrigues Du Rivage' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 58 m2 na 2 podlažích. Jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV, video a DVD. E-topení. Terasa 9 m2 částéčně krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Garrigues Du Rivage, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_490_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 58 m2 na 2 podlažích. Jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: galerie s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV, video a DVD. E-topení. Terasa 9 m2 částéčně krytá, jihozápadní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:49
Mapa stránek ...