Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Idgil' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Malý balkon 4 m2, jihovýchodní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Idgil, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_390_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 36 m2 v 1. patře. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV. Vstup na balkon. 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (150 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. Klimatizace. Malý balkon 4 m2, jihovýchodní orientace. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.1.2019 14:37
Mapa stránek ...