Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Exals' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon 8 m2, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Exals, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_370_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 55 m2 na 2 podlažích v 2. patře, jihovýchodní orientace. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou. Balkon 8 m2, jihovýchodní orientace. Balkónový nábytek. Výhled do dálky na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.11.2018 06:11
Mapa stránek ...