Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Caounil II' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj se závěsem s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Caounil II, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_340_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 40 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), rádio. Vstup na balkon. 1x pokoj se závěsem s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s podávací okénko. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. Pěkný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 19:44
Mapa stránek ...