Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cistes Roses' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice. 3-pokojový řadový dům 44 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: salón s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na verandu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 16 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračk ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cistes Roses, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_321_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 44 m2 na 2 podlažích. Renovovaný v roce 2015, účelné a pěkné zařízení: salón s TV-satelit (plochá obrazovka), rádio a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 2 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na verandu. Sprcha, WC zvlášť. E-topení. V horním patře: galerie s 1x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Terasa 16 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Byt naproti bazénu.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:26
Mapa stránek ...