Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cistes Roses' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s bar. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 45 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cistes Roses, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_321_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový řadový dům 50 m2 na 2 podlažích. Jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na verandu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička) s bar. Sprcha/WC. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. E-topení. Terasa 45 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, lodžie. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.2.2019 20:46
Mapa stránek ...