Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Gen?ts' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 20 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Gen?ts, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_310_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 20 m2 v 1. patře, jihovýchodní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Vstup na lodžii. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Pozor prosím: byt orientace do dvora. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 10:23
Mapa stránek ...