Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Sénillades' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 29 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lodžie, 3 m2, uzavřená frontou oken s posunovacím mechanismem. Jihozápadní poloha. Ol. radiátor.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Sénillades, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_200_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 29 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka), CD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Sprcha/WC. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Lodžie, 3 m2, uzavřená frontou oken s posunovacím mechanismem. Jihozápadní poloha. Ol. radiátor.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 06:45
Mapa stránek ...