Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Eaux Vives 1 & 2' - Francie (Hérault-Aude), Saint Pierre La Mer. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Terasa, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Eaux Vives 1 & 2, Saint Pierre La Mer

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6637_110_7/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 25 m2, v přízemí. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (2 plotýnky, mikrovlnka, mraznička). Koupelna/WC. E-topení. Terasa, východní orientace. Zahradní nábytek. Výhled na moře. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 18:35
Mapa stránek ...