Ubytování ve Francii, Ribaute (Hérault-Aude) v apartmánu 'La Maison des Fleurs'. Toto ubytování je pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu La Maison des Fleurs, Ribaute
★★

Francie, Hérault-Aude, Ribaute

Francie, Hérault-Aude, Ribaute
Číslo objektu: FR6781.1.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6781_1_1/
Ubytování pro 7 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 4 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 8.271,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový řadový dům 150 m2. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 3x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 1x lůžko. Kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní). K dispozici: pračka. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Přízemí je zvýšené. Terasa se nachází přímo nad vinnými káděmi.
Informace o domě (rezidenci)
Řadový dům na klidném místě. Výhled na vinohrady a masiv Alaric. Řeka s možností koupání 1 km. Řadový dům 'La Maison des Fleurs'. Klidná poloha. K dispozici pouze pro Vás: zahrada 50 m2 s stromy, veřejné parkoviště na ulici. Obchod 4 km, potraviny 200 m, supermarket 4 km, restaurace 4 km, písečná pláž 'Gruissan' 50 km. Atrakce v blízkosti: Rivi?re de Ribaute 1 km, Cité de Carcassonne 36 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Ribaute:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Malá vesnice s 229 obyvatel, 39 km západně od Narbonne, 47 km jiho-východně od Carcassonne, 15 km jiho-západně od Lézignan-Corbi?res.
informace pro letní ubytování
Doporučujeme navštívit: pozůstatky pevnosti. Je možná řada výletů do Pyrenejí, ke Středozemnímu moři a do parku Haut Languedoc. Rybaření. Turistické cesty. Půjčovna horských kol.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 20.7.2018 20:10
Mapa stránek ...