Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'La Maison de la Grand rue' - Francie (Hérault-Aude), Quillan. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: salón s otevřený krb a TV. Jídelna. Kancelář. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa 17 m2. Elektrický grill. Výhled na hory a na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (DSL/LAN, zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě La Maison de la Grand rue, Quillan

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6730_100_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: salón s otevřený krb a TV. Jídelna. Kancelář. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa 17 m2. Elektrický grill. Výhled na hory a na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (DSL/LAN, zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:06
Mapa stránek ...