Ubytování ve Francii, Quillan (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'La Maison de la Grand rue'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Maison de la Grand rue, Quillan
★★

Francie, Hérault-Aude, Quillan

Francie, Hérault-Aude, Quillan
Číslo objektu: FR6730.100.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6730_100_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici je 6 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.427,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
6-pokojový dům 120 m2 na 2 podlažích. Starožitné zařízení: salón s otevřený krb a TV. Jídelna. Kancelář. Kuchyně (4 plotýnky, myčka, mraznička, kombinovaná mikrovlná trouba). Sprcha/WC. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko. 1x pokoj s 2x lůžko. Sprcha/WC. Terasa 17 m2. Elektrický grill. Výhled na hory a na les. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (DSL/LAN, zdarma). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Saint Ferriol 3 km od Quillan: Jezero Puivert 21 km. Společné: velký dvůr před domem. K dispozici: pozemek o rozloze 1400 m2 vzdálen 300 m od vesnice. Rodinný dům 'La Maison de la Grand rue'. V centru obce, slunná poloha ve svahu. K dispozici pouze pro Vás: ovocná zahrada, louka k odpočinku. V domě: ústřední topení. Parkovací místo. Potraviny 3 km, restaurace 800 m, koupaliště 7 km. Tenis 3 km. Atrakce v blízkosti: Cité de Carcassonne 51 km, Lac de Puivert 21 km, Etang de p?che et baignade 2.5 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Quillan:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Nadmořská výška: 300 m n.m.
V srdci krajiny Katharen, na jihu departmánu Aude. Kouzelné město s 3'500 obyvatel, 50 km od Carcasonne, 74 km od Perpignan, 145 km od Toulouse. Veškeré služby v místě. Konzerty, muzeum, kino, pamětihodnosti.
informace pro letní ubytování
Vodní lyžování, kánoe, rafting. Rajtování. Rybaření. Turistické cesty, horská turistika, horolezectví. 780 km cesty pro túry na horském kole, půjčovna kol a horských kol. Nauka o jeskyních. Motokross. ULM (ultra lehké motory). Orientační běhy.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 24.6.2018 18:35
Mapa stránek ...