Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Hameau de la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Portiragnes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 27 m2 na 2 podlažích. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Hameau de la Plage, Portiragnes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6626_800_6/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 27 m2 na 2 podlažích. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 2x lůžko (90 cm). Terasa 35 m2. Zahradní nábytek. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.11.2018 23:27
Mapa stránek ...