Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Hameau de la Plage' - Francie (Hérault-Aude), Portiragnes. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový dům 29 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 4x lůžko. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Hameau de la Plage, Portiragnes

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6626_800_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 29 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 4x lůžko. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.5.2018 20:42
Mapa stránek ...