Ubytování ve Francii, Portiragnes (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Le Hameau de la Plage'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. V tomto domě je k dispozici více apartmánů (celkem 4). Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Hameau de la Plage, Portiragnes
★★

Francie, Hérault-Aude, Portiragnes

Francie, Hérault-Aude, Portiragnes
Číslo objektu: FR6626.800.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6626_800_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 10.333,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový dům 29 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV a klimatizace. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, myčka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie s 4x lůžko. Terasa 15 m2. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Pozor prosím: maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Hlásič kouře.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Le Hameau de la Plage'. 6 km od centra Portiragnes, 300 m od moře, 300 m plaz. Parkovací místo. Obchod, potraviny, restaurace, bar 20 m. Pozor prosím: Fotografie domu je jen příkladem. Katalogová fotografie je pouze příkladem jednoho z apartmánů v tomto domě. Arény v blízkosti, zábava v létě.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Portiragnes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice a letovisko s 2'315 obyvatel, 13 km jižně od Béziers, 15 km od Cap d'Agde, 80 km od Montpellier. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum, pamětihodnosti. Pozoruhodné prehistorické pozůstatky. Obec s domy postavených z čediču. Zábava a býčí zápasy.
informace pro letní ubytování
Plachtění, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Pozoruhodně velká přírodní reservace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.4.2019 05:18
Mapa stránek ...