Ubytování ve Francii, Portiragnes (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Villa des Faisses'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Villa des Faisses, Portiragnes
★★★

Francie, Hérault-Aude, Portiragnes

Francie, Hérault-Aude, Portiragnes
Číslo objektu: FR6626.570.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6626_570_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 13.017,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojová vila 70 m2. Obývací pokoj/jídelna 25 m2 s TV, plochá obrazovka a stereo přehrávač. Vstup na zahradu, východní orientace a severní orientace. 2x pokoj 9 m2, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj 9 m2 s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm). Otevřená kuchyně 9 m2 (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar). Vstup na zahradu. Koupelna, WC zvlášť. E-topení. Altán 16 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril, lehátka (2x). K dispozici: pračka, žehlička, dětská postýlka do 2 let, vysoušeč vlasů. Vhodné pro rodiny.
Informace o domě (rezidenci)
Portiragnes: Rodinný dům 'Villa des Faisses'. V obci 150 m od centra Portiragnes Village, klidná, slunná poloha v obytné čtvrti, 2.5 km od moře, 2.5 km plaz, 400 m od kanálu, východní orientace. Společné: zahrada 350 m2 (oplocená) s rostlinami a květinami, parkovací místo (2 x) na pozemku, veřejné parkoviště na ulici. Atrakce v blízkosti: Canal du Midi.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Portiragnes:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodná pro rodinou rekreaci vesnice a letovisko s 2'315 obyvatel, 13 km jižně od Béziers, 15 km od Cap d'Agde, 80 km od Montpellier. Veškeré služby v místě. Diskotéka, muzeum, pamětihodnosti. Pozoruhodné prehistorické pozůstatky. Obec s domy postavených z čediču. Zábava a býčí zápasy.
informace pro letní ubytování
Plachtění, škola plachtění. Tenis. Rajtování. Rybaření. Pozoruhodně velká přírodní reservace.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.12.2018 09:32
Mapa stránek ...