Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Lamparo' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Lamparo, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_90_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 2. patře. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 1x vysunovací lůžko (2 os. 2 x 90 cm, v délce 190 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, malá trouba). Sprcha/WC. Balkon 6 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. Částečný výhled na přistav. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 13.11.2018 00:31
Mapa stránek ...