Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Marina Plage' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 150 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na jezero. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosí ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Marina Plage, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_701_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 150 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na jezero. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:52
Mapa stránek ...