Ubytování ve Francii, Port Leucate (Hérault-Aude) v apartmánu 'Marina Plage'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v apartmánu Marina Plage, Port Leucate
★★

Francie, Hérault-Aude, Port Leucate

Francie, Hérault-Aude, Port Leucate
Číslo objektu: FR6650.701.4
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_701_4/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 11.254,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, TV, rádio a CD. 1x pokoj s 1 x 2 lůžka nad sebou. Kuchyňský kout (4 plotýnky, mikrovlnka). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: zkosená galerie, výška stropu 150 - 300 cm s 1x francouzským lužkem (160 cm). Vstup na balkon. E-topení. Terasa, jižní orientace. Zahradní nábytek, gril. Výhled na jezero. K dispozici: pračka, telefon. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování (oplocený) u domu. Pozor prosím: telefon jen pro příjem hovorů. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Informace o domě (rezidenci)
Rezidence 'Marina Plage'. 1 km od centra Port Leucate, 1.5 km od moře, přímo u jezera, přímý přístup k laguně. V rekreačním zařízení: parkovací místo. Obchodní centrum 1 km, restaurace 1 km, písečná pláž 1.5 km. Atrakce v blízkosti: Réserve Africaine de Sigean 35 km, Aqualand. Rezidence sestává z řadových domů a 1 jednopatrové budovy na břehu rybníka s přímým přístupem na malou pláž (rybník).
Rezervace
Ubytování ve Francii, Port Leucate:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Port-Leucate leží na hranici oblasti Aude a východních Pyrenejí. Dlouhé písčité pláže na Středozemním moři. V blízkosti rybník Leucate, který je splavnými kanály spojen s mořem (otevřené od 15. 03. do 15. 09.). Rušné letovisko přímo u moře, 30 km od Perpignan, 45 km od Narbonne. Veškeré služby v místě.
informace pro letní ubytování
Sportovní přístav. Tenis. Minigolf. Cyklistické cesty. Zábavní park. Nudistická pláž 6 km. Port-Leucate je dobrý výchozí bod pro prozkoumání vnitrozemí s bohatým přírodním a historickým dědictvím.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:55
Mapa stránek ...