Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Cyclades' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, východní orientace. Renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lodžie. Pěkný panoramatický výhled na moře. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Východní lodžie, 20 m2, s prosklenou okenní stěnou a zahradním nábytkem. Ložnice je přístupná přes lodžii. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Cyclades, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_595_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, východní orientace. Renovovaný v roce 2013: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a plochá obrazovka. 1x pokoj s 2x lůžko. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lodžie. Pěkný panoramatický výhled na moře. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Východní lodžie, 20 m2, s prosklenou okenní stěnou a zahradním nábytkem. Ložnice je přístupná přes lodžii.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.1.2018 06:26
Mapa stránek ...