Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Mykonos' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj. 1-pokojový byt 18 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Mykonos, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_575_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici je 1 pokoj
Popis ubytování (interiér)
1-pokojový byt 18 m2, v přízemí, východní orientace. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby a TV (plochá obrazovka). Kabina s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (2 plotýnky, malá trouba, mikrovlnka, elektrický kávovar). Sprcha/WC. Zahradní nábytek, lodžie. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: bez parkovišté. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 07:06
Mapa stránek ...