Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Maisons du Soleil' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), klimatizace. Terasa 11 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. M ... V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Maisons du Soleil, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_560_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 40 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby, plochá obrazovka a klimatizace. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: (přikré schodiště) 1x pokoj s 2x lůžko (80 cm), klimatizace. Terasa 11 m2, severní orientace a západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Pozor prosím: byt orientace na ulici. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:15
Mapa stránek ...