Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Leucatines 3' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 180 cm s TV (plochá obrazovka). Terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Leucatines 3, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_537_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový řadový dům 35 m2 na 2 podlažích. Obývací pokoj/jídelna s 1x vysunovací lůžko (2 os.), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem. Kuchyňský kout (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, elektrický kávovar). Koupelna/WC. V horním patře: (přikré schodiště) zkosená galerie, výška stropu 100 - 180 cm s TV (plochá obrazovka). Terasa 20 m2, západní orientace. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 16.10.2018 23:53
Mapa stránek ...