Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Nef des Sables' - Francie (Hérault-Aude), Port Leucate. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosklená lodžie jako obytný roh s částečným výhledem na moře.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Nef des Sables, Port Leucate

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6650_120_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 45 m2 v 1. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj s TV (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Nika s 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička, elektrický kávovar) s jídelní stůl. Sprcha/WC. Částečný výhled na moře. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 domácí zvíře (pes) povoleno. Prosklená lodžie jako obytný roh s částečným výhledem na moře.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.12.2018 21:38
Mapa stránek ...