Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Soleillades' - Francie (Hérault-Aude), Palavas-les-Flots. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, západní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Soleillades, Palavas-les-Flots

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6625_250_5/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt 30 m2 v 1. patře, západní orientace. Úplně renovovaný v roce 2015, komfortní a moderní zařízení: obývací pokoj/jídelna s 1x pohovka pro 2 osoby (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x malý pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (2 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Klimatizace. Výhled na bazén a do zahrady. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. Maximálně 1 malé domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.11.2018 23:53
Mapa stránek ...