Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Casa Toscane' - Francie (Hérault-Aude), Olonzac. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový dům 62 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm), WC zvlášť a sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. Přístup k domu po venkovních schodek, které vedou od terasy.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Casa Toscane, Olonzac

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6755_13_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 62 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm), WC zvlášť a sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. Přístup k domu po venkovních schodek, které vedou od terasy.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 23.9.2018 11:30
Mapa stránek ...