Ubytování ve Francii, Olonzac (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Casa Toscane'. Toto ubytování je pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Casa Toscane, Olonzac
★★★

Francie, Hérault-Aude, Olonzac

Francie, Hérault-Aude, Olonzac
Číslo objektu: FR6755.13.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6755_13_1/
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 14.291,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový dům 62 m2 v 1. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV-satelit. Vstup na terasu. 1x pokoj s 2x lůžko a sprcha. 1x pokoj s 1x dvoulůžko (2 x 80 cm), WC zvlášť a sprcha. Kuchyňský kout (2 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka) s bar. WC zvlášť. E-topení. Terasa 30 m2, jihovýchodní orientace. Zahradní nábytek, gril. Parkování u domu. Přístup k domu po venkovních schodek, které vedou od terasy.
Informace o domě (rezidenci)
'Casa Toscane' patří k sídlišti 'Florentines', Sídliště sestává ze 3 domů, 100 m od centra, klidná, privilegovaná poloha v pro obec typické čtvrti (jarmareční slavnost s bálem ve 3. srpnovém týdnu). Společné: slunná terasa s lodžií a výhledem na bazén a okolní krajinu. Velice středozemní atmosféra. Zahradní nábytek. Společnýprostor s pračkou a WC. Na požádání možnost úklidu, extra rodinný dům 'Casa Toscane'. 45 km od moře. Společné: bazén (6 x 3 m, hloubka 150 cm, 15.05.-15.10.) s vnitřními schůdky. Venkovní sprcha. Úklid na vyžádání (extra). Obchod, potraviny, restaurace 100 m. Tenis 200 m. Atrakce v blízkosti: Cité de Carcassonne 39 km, Lac de Jouarres 3 km. Pozor prosím: auto doporučeno. Jezero Jouarres-See, 3 km. Bazén s ochranným zařízením.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Olonzac:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Olonzac v krajině Katharenland, uprostřed vinařské oblasti Le Minervois. Malé město s 1'600 obyvatel 45 km od moře, 37 km západně od Carcassonne, 33 km východně od Narbonne.
informace pro letní ubytování
Plachtění. Tenis. Rybaření. Dětské hřiště. V blízkosti národního parku Haut L'anguedoc. Koupání v jezeře Jouarres 4 km. Přístav jachet na Canal du Midi - 2 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 22.8.2018 09:47
Mapa stránek ...