Ubytování ve Francii, Narbonne (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'La Maison du Verger'. Toto ubytování je pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě La Maison du Verger, Narbonne
★★★

Francie, Hérault-Aude, Narbonne

Francie, Hérault-Aude, Narbonne
Číslo objektu: FR6715.260.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6715_260_1/
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 23.837,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2, východní orientace. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s otevřený krb a TV (plochá obrazovka), DVD. Vstup na zahradu, na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička). Koupelna, WC zvlášť. E-topení, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek, gril, odkládací místnost. Výhled na krajinu. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN]). Parkování (oplocený, 2 auta).
Informace o domě (rezidenci)
Le Somail 15 km od Narbonne: Pěkný rodinný dům 'La Maison du Verger'. 35 km od moře, 3 km od řeky, východní orientace. K dispozici pouze pro Vás: udržovaná zahrada 1'580 m2 (oplocená) s rostlinami, bazén vyhřívaný (9 x 4 m, hloubka 50 - 180 cm, 01.06.-30.09.) s roletami. Terasa, gril, parkovací místo (2 x) na pozemku. Potraviny 800 m, supermarket 2 km, restaurace, bar 800 m, nádraží 'Narbonne' 15 km, písečná pláž 'Gruissan' 35 km. Atrakce v blízkosti: Canal du Midi 800 m, Cité de Carcassonne 49 km, Réserve Africaine de Sigean 30 km, Rivi?re La Garenne sur Cesse 3 km.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Narbonne:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Narbonne je krásné histirické město. Katedrála ze 13./14. století, krytá tržiště. 3 x týdně trh pod širým nebem. Mediathek. Divadlo. Turistické cesty masivem Clape-Massiv. Rybník 8 km. Počátek vinic a krajiny Kathare. Město od Narbonne 15 km od moře, dopravně výhodná poloha. Veškeré služby, Narbonne. V obci: supermarket, obchody, potraviny, řeznictví, pekařství, boutique, pošta, banka, restaurace, bar, muzeum, kino, krytý bazén, fitness-centrum, 5 km. K tomu: lékárna 1 km 1 km. Další možnosti zábavy, 15 - 30 km. Pozoruhodnosti Réserve Africaine de Sigean 25 km. Doprava letadlem: letiště Carcassonne (CCF), 71 km, Béziers (BZR), 46 km.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 9.12.2018 21:40
Mapa stránek ...