Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Olympiades' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. 5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), odkládací místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Olympiades, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_903_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), odkládací místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:22
Mapa stránek ...