Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Les Olympiades'. Toto ubytování je pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Les Olympiades, Narbonne-Plage
★★

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage
Číslo objektu: FR6639.903.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_903_1/
Ubytování pro 9 osob, k dispozici je 5 pokojů z toho jsou 3 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 16.244,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
5-pokojový dům 80 m2 na 2 podlažích. Stylové zařízení: salón. Kuchyně (3 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička) s jídelní stůl. Vstup na zahradu. V horním patře: 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 3x lůžko (90 cm). Koupelna/sprcha, WC zvlášť. Topení. Zahrada. Zahradní nábytek, gril (zahradní gril mobilní), odkládací místnost. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Informace o domě (rezidenci)
Armissan 10 km od Narbonne Plage: Stylový rodinný dům 'Les Olympiades', 2-podlažní. V obci 200 m od centra Armissan, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 10 km od moře, 10 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: zahrada (oplocená), bazén (2 x 6 m, hloubka 120 - 150 cm, 15.06.-15.09.). Veřejné parkoviště na ulici. Potraviny 200 m, obchodní centrum 10 km, restaurace, bar, pekárna 200 m. Sportovní přístav 10 km, škola plachtění 10 km, tenis, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Narbonne 10 km, Espace Balnéoludique 15 km, Réserve Africaine de Sigean 26 km, Cité de Carcassonne 67 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 80 km severně od Perpignan, 165 km jiho-východně od Toulouse, 105 km jižně od Montpellier. Pro rodiny vhodné zařízení Narbonne Plage sousedí se St Pierre Sur Mer. Navštivte Narbonne se svými historickými památkami: 'Les Halles' z roku 1901, katedrálu se svými poklady, 'Via Domitia'. 'Domaine de l'Hospitalet' s 52 ha vinic (AOC klasifikoivané, poloha na svahu Languedoc)- 7 km od masivu Clap. Pozoruhodná je výroba medu v 'Miellerie des Clauses' v Montseret. Med a víno jsou přírodním dědictvím oblasti Aude.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 5 km. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'AQUAJET'. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis (5x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'PIRAT PARK ? Gruissan' 12 km. Noční trh v červnu, červenci a srpnu. Řada restaurací s rybími specialitami. Turistické a cyklistické výlety v Clape Massiv. Vyhřívaný bazén se nachází v 'Eva Sport', kde je také posilovna.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku se slevou:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 18.8.2018 06:26
Mapa stránek ...