Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Chatelet' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 55 m2 na 3 podlažích. Účelné a vkusné zařízení: jídelna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). V horním patře: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve 2. patře: salón s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Nevhodné pro děti do 12 let. V suterénu domu, bazén s protiproudovým systémem, s topení. Poznámka: Výhled na ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Chatelet, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_902_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 55 m2 na 3 podlažích. Účelné a vkusné zařízení: jídelna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). V horním patře: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve 2. patře: salón s 1x pohovka pro 2 osoby. Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Nevhodné pro děti do 12 let. V suterénu domu, bazén s protiproudovým systémem, s topení. Poznámka: Výhled na park z obývacího pokoje, ve druhém patře. Vzhledem k moderní architektuře tohoto domu a z bezpečnostních důvodů je tento pronájem možný pouze pro děti od 12 let.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 15.10.2018 16:03
Mapa stránek ...