Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage (Hérault-Aude) v rekreačním domě 'Le Chatelet'. Toto ubytování je pro 3 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. Apartmán je možné obsadit i menším počtem osob, ale cena se tím nesníží, platí se za apartmán a ne za počet osob. Orientační cenu za ubytování vidíte níže na této stránce. Přesnou cenu a případné dodatečné náklady (pokud jsou), zjistíte po zadání požadovaného termínu ubytování v části, kde se provádí rezervace. V dalších krocích si pak můžete objednat i další služby jako např. pojištěni a pojištění na storno, můžete si vybrat způsob platby a objekt přímo on-line zarezervovat.

Ubytování ve Francii
v rekreačním domě Le Chatelet, Narbonne-Plage
★★★

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage

Francie, Hérault-Aude, Narbonne-Plage
Číslo objektu: FR6639.902.1
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_902_1/
Ubytování pro 3 osoby, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Nájemní cena za ubytování od 12.420,00 Kč za objekt na 7 nocí
Dodatečné náklady (pokud jsou), termíny ubytování, aktuální obsazenost a rozpis cen naleznete v podrobném popisu tohoto ubytování.
Sponzorované odkazy:
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 55 m2 na 3 podlažích. Účelné a vkusné zařízení: jídelna. Otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). V horním patře: salón s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 1x lůžko (120 cm, v délce 200 cm). Vstup na terasu, jihovýchodní orientace. E-topení. Zahradní nábytek. K dispozici: Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Nevhodné pro děti do 12 let. V suterénu domu, bazén s protiproudovým systémem, s topení. Poznámka: Výhled na park z obývacího pokoje, ve druhém patře. Vzhledem k moderní architektuře tohoto domu a z bezpečnostních důvodů je tento pronájem možný pouze pro děti od 12 let.
Informace o domě (rezidenci)
Armissan 10 km od Narbonne-plage: Moderní, komfortní řadový dům 'Le Chatelet', 2-podlažní. V centru obce Armissan, slunná poloha, skvělá lokalita přímo v centru a přesto klidná, 10 km od moře, 10 km plaz. K dispozici pouze pro Vás: krytý bazén vyhřívaný (2 x 4 m, hloubka 140 - 140 cm). Veřejné parkoviště. Obchod 100 m, obchodní centrum 10 km, restaurace, pekárna, kavárna 50 m. Sportovní přístav 10 km, škola plachtění 10 km, tenis 200 m, od domu vedou turistické / vycházkové trasy 100 m. Atrakce v blízkosti: Narbonne 10 km, espace balnéoludique Gruissan 15 km, réserve africaine de Sigean 26 km, Cité de Carcassonne 67 km. Pozor prosím: auto doporučeno.
Rezervace
Ubytování ve Francii, Narbonne-Plage:
všeobecné informace o místě ubytování a jeho okolí
Vhodné pro rodinou rekreaci letovisko, 80 km severně od Perpignan, 165 km jiho-východně od Toulouse, 105 km jižně od Montpellier. Pro rodiny vhodné zařízení Narbonne Plage sousedí se St Pierre Sur Mer. Navštivte Narbonne se svými historickými památkami: 'Les Halles' z roku 1901, katedrálu se svými poklady, 'Via Domitia'. 'Domaine de l'Hospitalet' s 52 ha vinic (AOC klasifikoivané, poloha na svahu Languedoc)- 7 km od masivu Clap. Pozoruhodná je výroba medu v 'Miellerie des Clauses' v Montseret. Med a víno jsou přírodním dědictvím oblasti Aude.
informace pro letní ubytování
Písečná pláž, délka 5 km. Bazén vyhřívaný. Aquapark 'AQUAJET'. Sportovní přístav de Narbonne-Plage. Škola plachtění. Tenis (5x venkovní kurt). Rajtování. Rybaření. Cyklistické cesty, půjčovna kol. Dětské hřiště, zábavní park 'PIRAT PARK ? Gruissan' 12 km. Noční trh v červnu, červenci a srpnu. Řada restaurací s rybími specialitami. Turistické a cyklistické výlety v Clape Massiv. Vyhřívaný bazén se nachází v 'Eva Sport', kde je také posilovna.
Náhled zobrazení polohy ubytování na mapě.
Pro zobrazení na mapě na různých mapových podkladech klikněte na mapu nebo na tento odkaz.
Rezervace
Rezervační servis je zajišťován ve spolupráci s Interhome AG Switzerland a Interhome s.r.o., Sokolovská 84-86, Zirkon Office Center, Praha 8
Potřebujete doplnit výbavu? Něco pro Vás máme:

Poznámky návštěvníků:
Nikdo zatím k této stránce nepřidal vlastní zkušenosti, informace ani názory. Buďte první a podělte se s ostatními o své pozitivní i negativní dojmy a pomozte zkvalitnit, doplnit nebo opravit informace na této stránce.
Toto je místo pro Vaše poznámky a informace. Pokud máte i Vy nějaké zajímavé informace k tomuto místu, neváhejte a podělte se o ně s ostatními.
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Vyberte si ubytování v Rakousku:
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 19.10.2018 18:40
Mapa stránek ...