Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Le Château' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 4-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Vkusné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Jídelna. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s otevřený krb. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (160 cm) s WC zvlášť. Koupelna, dvojumyvadlo, vířivou vanou s rohovou vanou. Ve 2. patře: galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zah ...

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Le Château, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_901_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 130 m2 na 3 podlažích. Vkusné zařízení: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Jídelna. Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: obývací pokoj s otevřený krb. 1x pokoj se Šatna s 1x francouzským lužkem (160 cm) s WC zvlášť. Koupelna, dvojumyvadlo, vířivou vanou s rohovou vanou. Ve 2. patře: galerie s 1x francouzským lužkem (140 cm). Vstup na terasu. Kuchyňský kout (2 plotýnky). Sprcha/WC. E-topení. Terasa. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka, sušička. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 18.10.2018 17:00
Mapa stránek ...