Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Vendanges' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Les Vendanges', 4-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Velmi komfortní a pěkné zařízení: jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s TV (plochá obrazovka). E-topení. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Vendanges, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_500_4/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Les Vendanges', 4-pokojový byt 110 m2 na 2 podlažích, ve zvýšeném přízemí. Velmi komfortní a pěkné zařízení: jídelna. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (160 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (trouba, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. V horním patře: galerie s TV (plochá obrazovka). E-topení. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. WIFI not possible.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 12.12.2018 05:16
Mapa stránek ...