Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Pressoir' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 'Le Pressoir', 4-pokojový byt 110 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Pressoir, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_500_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
'Le Pressoir', 4-pokojový byt 110 m2, ve zvýšeném přízemí. Komfortní a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka). 2x pokoj, v kazdem pokoji s 1x francouzským lužkem (140 cm). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 plotýnky - sklokeramická deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. E-topení. K dispozici: pračka. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 21.3.2018 17:43
Mapa stránek ...