Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Le Chais' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 90 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Velká, otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Le Chais, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_500_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 90 m2, ve zvýšeném přízemí. Prostorné, velmi pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV-satelit (plochá obrazovka), DVD. 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (1 x 140 cm). Velká, otevřená kuchyně (2 plotýnky, myčka, mikrovlnka). Koupelna, WC zvlášť. E-topení. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Parkování u domu. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 20.10.2018 01:01
Mapa stránek ...