Na mapě je vyznačena poloha ubytování v rekreačním domě 'Les Grandes Bleues 2' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice. 4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení. Velká terasa 55 m2, severozápadní orientace, velká zahrada 140 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, leh ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v rekreačním domě Les Grandes Bleues 2, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_450_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 4 pokoje z toho jsou 3 ložnice
Popis ubytování (interiér)
4-pokojový dům 70 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV, stereo přehrávač a DVD. Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), sprcha. Malá, otevřená kuchyně (4 plotýnky, trouba, myčka, mikrovlnka, mraznička, gril, elektrický kávovar). WC zvlášť. V horním patře: otevřená galerie. 2x pokoj, v kazdem pokoji s 2x lůžko (90 cm). Sprcha/WC. E-topení. Velká terasa 55 m2, severozápadní orientace, velká zahrada 140 m2, severozápadní orientace. Zahradní nábytek, lehátka. K dispozici: pračka, sejf, žehlička. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Garáž.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 22.10.2018 06:46
Mapa stránek ...