Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Jardins de la Clape' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 52 m2 na 3 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), video, rádio a CD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Vstup na lodžii. Terasa 15 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře ( ...
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Jardins de la Clape, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_390_1/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 52 m2 na 3 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka), video, rádio a CD. Vstup na terasu. Kuchyňský kout (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka). WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Sprcha/WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžko a umyvadlo. Vstup na lodžii. Terasa 15 m2, jihozápadní orientace, zahradní sezení. Zahradní nábytek, gril. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 19.8.2018 08:08
Mapa stránek ...