Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Plein Sud' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový řadový dům 47 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa, východní orientace, malé zahradní sezení 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
  Last minute ubytování v Rakousku - sleva až třetina z nájemní ceny

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Plein Sud, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_370_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 6 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový řadový dům 47 m2 na 2 podlažích. Pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na terasu. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm). Otevřená kuchyně (4 plotýnky, myčka, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. V horním patře: 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm). Galerie s 1x pohovka pro 2 osoby. Terasa, východní orientace, malé zahradní sezení 40 m2, západní orientace. Zahradní nábytek. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra).
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Pokud jste na této straně nenašli potřebnou informaci, zkuste ji vyhledat:
Google
Stránka byla vygenerována 14.8.2018 13:12
Mapa stránek ...