Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Roquemer 2' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice. 3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN] ...

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Roquemer 2, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_350_3/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 5 osob, k dispozici jsou 3 pokoje z toho jsou 2 ložnice
Popis ubytování (interiér)
3-pokojový byt 60 m2 v 2. patře. Účelné a pěkné zařízení: obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). Vstup na balkon. 1x pokoj s 1x francouzským lužkem (140 cm), TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 1x lůžko (90 cm), 1 x 2 lůžka nad sebou (90 cm). Otevřená kuchyně (trouba, myčka, 4 indukční varná deska, mikrovlnka, mraznička). Sprcha, WC zvlášť. E-topení. Balkon 10 m2, jihozápadní orientace. Balkónový nábytek, elektrický grill. K dispozici: pračka, dětská postýlka. Internet (Wireless LAN [WLAN], zdarma). Parkování. 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 17.10.2018 19:15
Mapa stránek ...