Na mapě je vyznačena poloha ubytování v apartmánu 'Les Saladelles' - Francie (Hérault-Aude), Narbonne-Plage. Jedná se o ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice. 2-pokojový byt v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno. V tomto domě je k dispozici i ubytování v dalších apartmánech.

Kde je na mapě ubytování v apartmánu Les Saladelles, Narbonne-Plage

Poloha ubytování na mapě

Přibližná poloha ubytování na mapě Google Maps a Open Street Maps.
http://www.alpy.net/ih16/apartmany/fr6639_310_2/
Sponzorované odkazy:
Ubytování pro 4 osoby, k dispozici jsou 2 pokoje z toho je 1 ložnice
Popis ubytování (interiér)
2-pokojový byt v 3. patře. Obývací pokoj/jídelna s TV (plochá obrazovka). 1x pokoj s 2x lůžko (90 cm), 1x francouzským lužkem (140 cm). Kuchyňský kout (4 plotýnky, trouba, mikrovlnka, mraznička). Sprcha/WC. Výhled na přistav. K dispozici: pračka. Internet (Wireless LAN [WLAN], extra). 1 domácí zvíře (pes) povoleno.
Rezervace
Facebook - přidejte informace nebo vlastní komentář k této stránce:
Aby komentář viděli i Vaši přátelé, zaškrtněte políčko 'Zveřejnit taky na Facebooku'.
Facebookové stránky ALPY.NET:
Přidejte se ke skupině fanoušků těchto webových stránek na Facebooku a sledujte tam nejaktuálnější informace, diskutujte, ptejte se a sdílejte informace s ostatními milovníky Alp nebo se svými přáteli.
Stránka byla vygenerována 25.2.2018 08:51
Mapa stránek ...